Новости

Скидки: Четыре Выгодных Сезона

Разовая покупка:
от 400 грн. до 499 грн.  -  4%

от 500 грн до 699 грн.  -  5%

от 600 грн. до 699 грн. -   6%

от 700 грн. до 799 грн. -  7%

от 800 грн. до 1499 грн. - 8%

от 1500 грн. до 2499 грн.-10%
от 2500 грн. - 15%

* Скидки предоставляется только на товары, заказаные предварительно по телефону или через интернет-форму.
** На товары, которые имеют индивидуальную скидку, акция не распространяется. Скидки не суммируются.

*** На товары, цена которых выше 400грн, скидка не распространяется.


Это интересно

Препараты для лечения пчел ЗАО АГРОБИОПРОМ

 - это и высокая эффективность, и безупречно стабильные качество…

Пчёлы умеют считать до четырёх.

Проведя серию экспериментов, учёные выяснили, что медоносные пчёлы превосходят…

Препараты для лечения пчел ЗАО АГРОБИОПРОМ

 обеспечивают самые высокие показатели сохранности пчел и рентабельность пасеки.

Пчеловоды-долгожители

По результатам статистического исследования по долгожителям старше 100 лет…

Язык танцев и звуков

Пчелы общаются с помощью языка танцев и звуков. Это…

Варроадез - это лучшее современное средство

для лечения варроатоза и действует на два вида клеща…

Прополис играет решающую роль в жизни пчелиной семьи.

Он обеспечивает безупречную чистоту улья, или древесного дупла, где…

На рынке, где есть Варроадез очень сложно приходится конкурентным препаратам

- они просто не выдерживают конкуренцию ни по цене,…

Проблема варроатоза пчел решена! -

поочередное применение препаратов ЗАО АГРОБИОПРОМ: Апидез, Варроадез, Амипол-Т,…

Підгодівля бджіл весною. Як готувати канді.

Навесні роботи на пасіці включать у себе не тільки ревізію бджіл, а також і їх підгодовування. Як визначити стан  кормових запасів бджіл, яким чином підгодовувати бджіл і як  готувати канді для бджіл читайте далі..

За характером підмору, місцем розміщення воскових кришечок, наявності крупинок (при кристалізації корму), проносних плям роблять висновок про місце розташування клуба бджіл, стан кормових запасів, тощо. Для гарантії, біля клуба бджіл замість порожніх стільників з обох боків ставлять по 1 - 2 стільники з медом (з запасу), які перед цим не менше 2-х діб прогрівалися за кімнатної температури. Якщо клуб бджіл змістився в один бік, то сюди переносять стільники з медом з протилежного боку. Якщо стільників з медом немає, то в світло-коричневі стільники заливають цукровий сироп концентрацією 1:1,5. Заповнювати стільники сиропом, щоб уникнути утворення повітряних бульбашок над комірками зручно, використовувати пластикові пляшки через отвори в пробці. Їх роблять за допомогою розігрітого цвяха діаметром близько 2-х мм.
Зверху клуба бджіл можна помістити стільник з медом, попередньо поклавши під нього кілька рейок діаметром 10x12 мм та забезпечивши доступ до нього бджіл (знімають стелини, виймають рейки між рамками, якщо рамки зімкнуті, дещо розсувають.
За відсутності стільників з медом, а також замість цукрового сиропу над гніздом бджіл, кладуть близько 1 кг канді, забезпечуючи доступ до нього бджіл (у марлі, папері чи целофані роблять отвори, а зверху кладуть плівку для попередження всихання) та утеплення.
Готують канді так: для приготування 5 кг канді в широку емальовану миску насипають 4 кг цукрової пудри та поступово вливають, розмішуючи 1 кг розтопленого на водяній бані рідкого (краще — акацієвого, меду. Суміш добре вимішують. Для підвищення повноцінності до неї поступово додають 5— 10% квіткового пилку (за наявності) і, залежно від консистенції, 50 - 100 мл води (краше талої). При зараженні бджіл ноземою (нозематоз) досуміші додають 1 - 2 флакони фумагіліну чи інших препаратів (сульфадимизін чи сульфаперидазин — близько 2 г на 4 кг канді), перед цим останні препарати розчиняють у невеликій кількості теплої води з додаванням 3 - 5 крапель оцтової кислоти. Консистенція готового канді повинна нагадувати густе тісто, а кулька розміром з куряче яйце – зберігати форму. Канді масою 1 кг вистачає бджолиній сім'ї майже на два тижні, за потреби згодом дають нову порцію.

Для стимулювання розвитку бджіл можна застовосувати готові підкормки для бджіл - Аквакорм, Апівітаминка, Стимовіт, або лікувальне канді Апилекарь.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: